BITCOIN PRAWDOPODOBNIE PONOWNIE PRZETESTUJE WZLOTY JAKO BYKI WYMAZUJŠCE WCZORAJSZE STRATY

4.12.2020 | 19:55

Bitcoin widzi dziś ogromną siłę, ponieważ jego cena rośnie po raz kolejny po 15.000 dolarów. Kryptokur waluta z trudem utrzymuje się powyżej tego poziomu po tym, jak stanęła w obliczu intensywnego napływu presji sprzedaży na poziomie 16 000 USD. Odrzucenie nie było jednak zbyt intensywne, ponieważ ostatnie wycofanie Immediate Edge było krótkotrwałe, a po nim nastąpił ogromny wzrost.

To, gdzie będą się pojawiać następne tendencje, zależy w dużej mierze od tego, jak silny byk wspierający może zbudować za 15.000 dolarów. Jeśli ponownie spadnie poniżej tego poziomu, może to oznaczać, że zbliża się odwrócenie trendu. Jeden z szanowanych handlowców zauważył, że w najbliższym czasie spodziewa się wzrostu do $15,600, oczekując również, że altcoiny będą miały jeszcze większą siłę.

Bitcoin i zagregowany rynek krypto walutowy rosną dziś coraz bardziej, a BTC przoduje w odbiciu od najniższych poziomów 14 400 USD, ustawionych w szczytowym momencie ostatniego selloffu.

Kupujący agresywnie kupują każdy dip, któremu kryptoflada stawia czoło, co jest znakiem, że byki mają pełną kontrolę nad jego perspektywą.

Gdzie jego tendencje w średnim okresie mogą zależeć w dużej mierze od tego, czy byki mogą zbudować wsparcie na poziomie 15.000 dolarów i albo rozpocząć fazę konsolidacji, albo zepchnąć je powyżej 16.000 dolarów.

Jeden z traderów zauważa, że oczekuje dalszych wzrostów w najbliższych dniach i tygodniach.

BITCOIN WYKAZUJE OZNAKI SIŁY, PONIEWAŻ KUPUJĄCY WCHŁANIAJĄ OSTATNIE SPRZEDAŻE

W momencie pisania, Bitcoin handluje ponad 3% po swojej obecnej cenie 15.300 dolarów, która jest zbliżona do ceny, po której handlował w ciągu ostatnich kilku dni.

Wczoraj niedźwiedzie próbowały przełamać tę stabilność, kiedy cena spadła do 14 400 dolarów, a wsparcie w tym zakresie było na tyle znaczące, że niemal natychmiastowe odbicie doprowadziło go do miejsca, w którym obecnie handluje.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to odbicie oznaczać będzie początek kolejnej nogi kryptońskiej wyższej.

ANALITYK TWIERDZI, ŻE WYŻSZY RUCH JEST BLISKI PO ODBICIU BTC

Jeden legendarny pseudonimowy handlowiec wyjaśnił w ostatnim tweecie, że oczekuje, iż Bitcoin przetestuje swój region dostaw za 15 600 dolarów, zanim zrobi jakikolwiek poważny ruch wyżej.

„Będę się streszczał, myślę, że przetestujemy podaż na 15,6 tys. przed jakimikolwiek poważnymi ruchami w BTC. Altcoins rusza się trochę bardziej w miarę jak wyższa beta gra, gdy Bitcoin trochę ostygnie.“

Nadchodzących kilka dni powinno dać wgląd w znaczenie tego ostatniego odbicia Bitcoinów.

Kommentare sind geschlossen